Де пройти діагностику*

Лікар може рекомендувати вам пройти комп’ютерну томографію легень. В такому разі ви можете обрати найближчий або будь-який інший доступний до вас медичний заклад, де проводять такі обстеження.
Дані наведені виключно з інформаційною метою, та можуть змінюватися.

* Інформація з переліком медичних закладів наведена винятково з метою інформування та може змінюватися.

Чи можна виявити рак легені на ранній стадії?1

Останніми роками людей із підвищеним ризиком захворювання на рак легені перевіряють за допомогою комп’ютерної томографії з низькою дозою опромінення (НДКТ). Сканування НДКТ здатне виявити аномальні ділянки легень, які можуть бути вражені раком. Дослідження підтверджують, що використання НДКТ для скринінгу людей з підвищеним ризиком раку легені знижує вірогідність смерті від раку легені у порівнянні з рентгенографією грудної клітини. Для людей підвищеного ризику щорічне проходження НДКТ-сканування до появи симптомів допомагає знизити ризик смерті від раку легені.

Посилання

  1. Адаптовано з American Cancer Society https://www.cancer.org/cancer/lung-cancer/causes-risks-prevention/prevention.html (Режим доступу 20.10.2020)

Інформація, що міститься на даному ресурсі призначена для освітніх цілей і не може бути використана замість консультації лікаря. При переході на посилання, що містяться на цьому сайті, Ви переходите на ресурси, що не належать і не контролюються ТОВ «Рош Україна».
Повідомити про побічні явища під час лікування препаратом ТОВ «Рош Україна» або поскаржитись на якість препарата ви можете за контактними реквізитами офісу або на електронну адресу ukraine.safety@roche.com.
Запит медичної інформації про продукти ТОВ «Рош Україна» ви можете надіслати на електронну адресу: ukraine.medinfo@roche.com
ТОВ «Рош Україна», м. Київ, 04070, вул. П.Сагайдачного, 33. Тел.: +380 (44) 354 30 40, факс: +380 (44) 354 304. www.roche.ua
Цей Інтернет-сайт є власністю ТОВ «Рош Україна». Несанкціоноване копіювання і розповсюдження заборонено.
M-UA-00000149