Новини

Актуальна інформація про рак легені та його лікування

Папір оживає: депутати з Верховної Ради потрапили до квартир онкопацієнтів

21 вересня у Верховній Раді відкрилась соціальна виставка «Життя на папері». Її мета — привернути увагу до важливих законопроєктів, що змінять життя онкопацієнтів.

Детальніше

Диктор у київському метро вперше закашлявся: перформанс до Дня боротьби з раком легені

У київському метро диктор раптово закашлявся наприкінці оголошення до пасажирів. Подія виявилась соціальним перформансом до Всесвітнього дня боротьби з раком легені, який відзначають 1 серпня.

Детальніше

Сітілайт, що читає реп: alyona alyona стала «легенями» соціального проєкту про рак легені

В Україні за участі реп-співачки alyona alyona стартував проєкт «Зіркові легені», присвячений проблемі раку легені. У десятьох містах з’явилися сітілайти з томографічним знімком легень співачки та приспівом її хіта «Пушка».

Детальніше

Художня експозиція у київському музеї виявилась проєктом про рак легені

4 лютого, до Всесвітнього дня боротьби проти раку, в Національному музеї «Київська картинна галерея» відкрилася «Смертельно красива виставка». Проєкт, що був анонсований як художня експозиція, виявився присвяченим проблемі раку легені в Україні.

Детальніше

Світлове шоу до Року обізнаності про рак легені

Подивіться історію, яку розповіли більш ніж 60 дронів у небі над Києвом. Масштабне світлове шоу стало початком Року обізнаності про рак легені.

Детальніше

Понад 60 дронів у небі над Києвом: як відбулося світлове шоу до Року обізнаності про рак легені

25 листопада біля Олімпійського стадіону в Києві відбувся технологічний перформанс за участі більш ніж 60 дронів, приурочений до старту Року обізнаності про рак легені.

Детальніше

В Україні стартує Рік обізнаності про рак легені за підтримки Рош Україна

10 листопада в Україні розпочинається «Рік обізнаності про рак легені» за підтримки Рош Україна. У всьому світі саме листопад – присвячений інформуванню про рак легені.

Детальніше

Інформація, що міститься на даному ресурсі призначена для освітніх цілей і не може бути використана замість консультації лікаря. При переході на посилання, що містяться на цьому сайті, Ви переходите на ресурси, що не належать і не контролюються ТОВ «Рош Україна».
Повідомити про побічні явища під час лікування препаратом ТОВ «Рош Україна» або поскаржитись на якість препарата ви можете за контактними реквізитами офісу або на електронну адресу ukraine.safety@roche.com. Запит медичної інформації про продукти ТОВ «Рош Україна» ви можете надіслати на електронну адресу: ukraine.medinfo@roche.com
ТОВ «Рош Україна», м. Київ, 04070, вул. П.Сагайдачного, 33. Тел.: +380 (44) 354 30 40, факс: +380 (44) 354 304. www.roche.ua
Цей Інтернет-сайт є власністю ТОВ «Рош Україна». Несанкціоноване копіювання і розповсюдження заборонено.
M-UA-00000149