Світлове шоу до Року обізнаності про рак легені

Подивіться історію, яку розповіли більш ніж 60 дронів у небі над Києвом. Масштабне світлове шоу стало початком Року обізнаності про рак легені. Це онкологічне захворювання щороку забирає життя близько 9000 українців1.

Згідно з дослідженням громадської думки,2 майже половина опитаних українців ігнорує культуру регулярних медоглядів, це може бути причиною того, що 70% пацієнтів з раком легені потрапляють до медиків уже на пізніх стадіях захворювання1.

Піклуйтеся про себе — проходьте профілактичні огляди навіть тоді, коли не маєте скарг на здоров’я. Якщо ви у групі ризику або лікар радить пройти діагностику, не зволікайте. Це заради вашого життя.

Інформація, що міститься на даному ресурсі призначена для освітніх цілей і не може бути використана замість консультації лікаря. При переході на посилання, що містяться на цьому сайті, Ви переходите на ресурси, що не належать і не контролюються ТОВ «Рош Україна».
Повідомити про побічні явища під час лікування препаратом ТОВ «Рош Україна» або поскаржитись на якість препарата ви можете за контактними реквізитами офісу або на електронну адресу ukraine.safety@roche.com. Запит медичної інформації про продукти ТОВ «Рош Україна» ви можете надіслати на електронну адресу: ukraine.medinfo@roche.com
ТОВ «Рош Україна», м. Київ, 04070, вул. П.Сагайдачного, 33. Тел.: +380 (44) 354 30 40, факс: +380 (44) 354 304. www.roche.ua
Цей Інтернет-сайт є власністю ТОВ «Рош Україна». Несанкціоноване копіювання і розповсюдження заборонено.
M-UA-00000149